informácie

časté otázky


Ako sa môžem prihlásiť?
Stačí ak vyplníte prihlasovací formulár, dostavíte sa na ktorýkoľvek z tréningov a prihlásite sa u trénera. Ak si nie ste istý, zavolajte alebo napíšte nám e-mail a my vám s radosťou odpovieme na vaše dotazy.
Čo ak mám zdravotné problémy?
Určite nám dajte o nich vedieť. Mnohé cviky sa dajú prispôsobiť. Ak sú tieto problémy vážnejšieho charakteru, je vhodné vašu fyzickú aktivitu konzultovať s lekárom.
Je BootCamp náročný?
BootCamp je náročným cvičebným programom, ale na druhej strane je to program, kde každý cvičí na svojej individuálnej kondičnej úrovni. Keďže je tu silný motivačný faktor skupiny a trénera, vaše výkony vás samých prekvapia.
Čo ak bude pršať?
Táto otázka je na mieste iba pre piatkové tréningy. Ak by pršalo, budeme mokrí. V prípade naozaj nepriaznivého počasia bude tréning zrušený, o čom rozhoduje tréner. Vždy si môžete konanie tréningu overiť telefonátom.
Akú výbavu budem potrebovať?
Okrem športového oblečenia a uteráku si môžete priniesť karimatku. Odporúčame si priniesť tekutiny (najlepšie vodu), ktoré by najmä v horúcom počasí nemali chýbať.
Pomôže mi BOOTCAMP schudnúť?
Určite. Okrem cvičenia sa naši tréneri budú venovať aj výžive, ktorá vám nielen dodá potrebnú energiu, ale vám aj dopomôže k dosiahnutiu vašich vysnených postáv.